InPost

Mruczek

InPost

Post autor: Mruczek » czw kwie 20, 2017 6:58 pm

Jak długo inpost będzie lekceważył klientów? Kolejny raz nie miałem możliwości wyboru paczki i w sumie to list szedł poprzez Allegro in post... Powiadomienie o nadaniu numeru owszem szybko... ale to zawdzięczam sprzedawcy... Później niby numer wyszukiwarka przesyłek numer przyjmowała, ale podawała info,że paczkę dopiero dostarczono... i znajdzie się u klienta w ciągu 3 dni roboczych... Minął jakis czas i nadal to info... o 9 sprawdzałem,żadnych zmian, o 10 przesyłka została dostarczona (a na stronie nadal info że w sortowni u nadawcy - nawet jeszcze nie dotarła do oddziału odbiorcy!!! :D O 11 info że wydana do doręcznie o 7 i po kilku sekundach, że dostarczona... Po co ta strona? Co by było, gdybym zawierzając stronie internetowej po sprawdzeniu o 9 sobie wyjechał?

Kamil

Re: InPost

Post autor: Kamil » czw kwie 20, 2017 7:00 pm

Ja korzystam z pośrednictwa http://korporacjakurierska.pl i napisze otwarcie, ze nie wyobrażam sobie powrotu "na pocztę"... :-) Nie wiem co musiało by się stać..

Wiktoria

Re: InPost

Post autor: Wiktoria » wt lut 11, 2020 11:35 pm

Nigdy nie skorzystam już z IN POSTU

Odpowiedz

Wróć do „Gospodarka”