Mieszkanie

Beata

Mieszkanie

Post autor: Beata » czw kwie 20, 2017 6:05 pm

Po programie 500+ są wzmianki o programie dotyczącym mieszkań... I wreszcie ktoś się za to wziął, bo to co sie dzieje na rynku wynajmów woła o pomstę do nieba... Teściowie mieszkali w mieszkaniu jakie oddało do mieszania jeszcze ich rodzicom państwo... Wiem, komuna, konfiskata majątków itd... W sumie to kamienica wróciła do właścicieli... nie mniej oni nie chceli mieszkać za darmo, ale dowalenie czynszu, takiego,że z ich dwóch pensji zostawało im 300zł to przesada...Już mieszkają gdzie indziej... nie ,niej dla mnie tego rodzaju sytuacje to paranoja... a kamienica "pozbyła" się lokatorów (nikt ze 'starych" nie wytrzymał czynszu i została .... sprzedana bankowi... :-)

Leon

Re: Mieszkanie

Post autor: Leon » czw kwie 20, 2017 6:07 pm

Jak dla mnie ruch w dobrym kierunku, jednak zawsze jest ale... po pierwsze... niższa wartość progu na poziomie 10zł za metr, to w pewnych częściach kraju jest drogo... więc to "okazja" dla Warszawy i okolic... Po drugie, o co się obawiam, to , że przyszłości coś się komuś odmieni i co wtedy? Tak wioęc program ok, ale moim zdaniem musi być bardzo restrykcyjnie i dokładnie opisany

Barbarossa

Post autor: Barbarossa » ndz kwie 26, 2020 10:05 pm

Moim zdaniem za mało buduje się mieszkań które miałyby powiedzmy średni standard, ale równocześnie ich wynajem nie pochłaniałby jednej pensji

Pokemon

Post autor: Pokemon » sob maja 09, 2020 2:41 pm

Ogólnie złe podejście jest to gospodarki mieszkaniowej. Młodzi w klitkach, emeryci na 5 pokojach z miną zbitego psa, że z rachunkami nie dają rady. I z tego co mogę zaobserwować, takich przykładów jest dużo. Inna sprawa że sprzedaż mieszkania to nie prosta sprawa. Choć tu może pomóc pomysł jaki jest prezentowany na http://3d-view.pl

Kuba

Post autor: Kuba » pt maja 15, 2020 8:34 pm

Pokemon pisze:
sob maja 09, 2020 2:41 pm
Ogólnie złe podejście jest to gospodarki mieszkaniowej. Młodzi w klitkach, emeryci na 5 pokojach z miną zbitego psa, że z rachunkami nie dają rady. I z tego co mogę zaobserwować, takich przykładów jest dużo. Inna sprawa że sprzedaż mieszkania to nie prosta sprawa. Choć tu może pomóc pomysł jaki jest prezentowany na http://3d-view.pl
Moim zdaniem ciekawa forma prezentacji, a równocześnie duże udogodnienie dla potencjalnego klienta (brak ograniczeń czasowych)

Oskar

Post autor: Oskar » pt maja 15, 2020 8:46 pm

Tak jak już pisałem wcześniej, moim zdaniem to bardzo dobry pomysł

Agata

Post autor: Agata » pn maja 25, 2020 8:55 pm

Kuba pisze:
pt maja 15, 2020 8:34 pm
Pokemon pisze:
sob maja 09, 2020 2:41 pm
Moim zdaniem ciekawa forma prezentacji, a równocześnie duże udogodnienie dla potencjalnego klienta (brak ograniczeń czasowych)
Super pomysł patrząc z punktu widzenia klienta

Odpowiedz

Wróć do „Kraj”