Szkolenia fryzjerskie

Stokroteczka

Szkolenia fryzjerskie

Post autor: Stokroteczka » śr gru 06, 2017 10:22 pm

W zeszłym roku skończyłam szkołe fryzjerską. Nie ukrywam, że myślałam że z pracą będzie łatwiej. Teraz mam możliwość podjęcia takowej i zarabianie "od ręki" albo poczekania miesiąc, wylotu do Anglii na szkolenie, https://www.facebook.com/NottinghamFryzjer/ które owszem będzie opłacone, ale za czas tam spędzony nie będę miała płacone i rozpoczęcie pracy w nowym salonie w naszym miesicie po powrocie ze szkolenia. Pewnie większość z was odpowiedziałaby dziewczyno nie zastanawiaj się nad szkoleniem. Mnie też ona bardzo interesuje, bo zawsze o takim marzyłam, a tu dodatkowo jest ono w jednym z lepszych salonów fryzjerskich w Nottingham. Jest jednak haczyk, który spowodował, że napisałam tego posta. Udział w szkoleniu nie gwarantuje zatrudnienia. Z wysłanych 5 osób właścicielka wybierze 3. Jak będę w tej trójce, to OK. Szkolenie było za free. Ale jak sie nie dostane, to będę musiała za nie oddać. Z czego? Ryzykowałybyście?

Wróć do „Praca”