Nie mam kochanki

Amadeusz

Nie mam kochanki

Post autor: Amadeusz » ndz cze 11, 2017 8:01 am

Czy uważacie, ze jak ktoś nie ma ochoty na seks to musi zdradzać? Ostatnio mam naprawdę nawał roboty. Otwarcie dwóch oddziałów, do tego kolega który się razem ze mną tym zajmował miał wypadek i wszystko spadło na mnie. Szefa nie obchodzi, ze mam obowiązków teraz za dwie osoby. Ma być wykonane, choć otwarcie przyznam, ze po cześci to moje wina, bo otwarcie się spytał, czy dam radę i chcę super prenię, czy ma kogoś mi dać i wtedy on zgarnie profit. Nie ukrywam, ze zagrała pazerność i jestem na karaju wytrzymałości ale daję i dam radę. W końcu super premia się przyda. Robię to dla rodziny. Przecież tych pieniędzy nie zakopię. Jednyny problem, ze po pracy jestem tak zmęczony, że nie myślę o niczym innym tylko o śnie. A żona ma pretensje, że pewnie mam kochankę, bo wcześniej to ja byłem osobą inicjująścą, mogłem co dzięń, al teraz ledwie z bólem jestem wstanie poświęcić jej noc w weekend... Najlepsze jest to, zde ona wczesniej niby nie miała takich potrzeb i jeżeli chodziło do czegoś to góra dwa razy w tygodniu. Nie rozumiej jej, bo mnie podejżewa o zdradę a ja na prawdę nie mam kochanki, tylko urwanie łba w pracy jeszcze do końca czerwca... Jak to jej wytłumaczyć?

Oldboy

Re: Nie mam kochanki

Post autor: Oldboy » wt kwie 07, 2020 8:30 pm

Akurat moim zdaniem posiadanie kochanki, to żaden powód do dumy. W końcu rani się drugą osobę. I zaznaczę, ze nie to iż nie uznaję rozwodów. Ale w uczciwej formie. Na zasadzie, sorry, nie wyszło nam, rozstajemy się jak ludzie, a nie bzykać kogoś na boku

Tadek

Re: Nie mam kochanki

Post autor: Tadek » pn maja 11, 2020 9:17 pm

Moim zdaniem to nie jest powód do dumy. W końcu coś przysięgaliście żonie, a jak jest tak wam źle, to nie ucziwiej jest się rozstać?

Odpowiedz

Wróć do „Seks”