Problem z erekcją po 10 latach małżeństwa

Jagoda

Problem z erekcją po 10 latach małżeństwa

Post autor: Jagoda » sob kwie 28, 2018 9:34 pm

Mojemu mężowi nie staje. Nie wiem znudził sie mną? A może to jakies problemy zdrowotne? Zastanawiam się nad zakupem IQman. Co myslicie o takim rozwiązaniu?

Kazik

Re: Problem z erekcją po 10 latach małżeństwa

Post autor: Kazik » wt maja 22, 2018 5:26 pm

Jagoda pisze:
sob kwie 28, 2018 9:34 pm
Mojemu mężowi nie staje. Nie wiem znudził sie mną? A może to jakies problemy zdrowotne? Zastanawiam się nad zakupem IQman. Co myslicie o takim rozwiązaniu?
Jeżeli problemem jest erekcja, to warto zastosowac moim zdaniem IQman, Powinien pomóc, w każdym razie u mnie się spisał. Nie mniej jak nie pomoże, to moim zdaniem bezwzględnie powinniście udać się do specjalisty

Roman

Post autor: Roman » czw cze 07, 2018 7:25 pm

Jagoda pisze:
sob kwie 28, 2018 9:34 pm
Ty nie czekaj, ty po prostu kup ten iQman, bo z każdym dniem, moim zdaniem tracicie bez sensu czas, który można znacznie lepiej i przyjamniej wykorzystać... :D

Sonia

Post autor: Sonia » pn kwie 06, 2020 9:52 pm

Idź do lekarza

Łukasz

Post autor: Łukasz » śr maja 20, 2020 9:05 pm

Zmiana partnerki nie pomaga. Mam znajomego, co zostaił żonę dla kochanki, bo uważał, że jego problemy z erekcją, to sprawa jak to bezczelnie określił "znudzenia żoną i brakiem podniecenia tym związanym". Obecnie nie ma ani żony, która jakimś sposobem się dowiedziała, ani kochanki. I w sumie bardzo dobrze mu tak, bo osobiście nie toleruję zdrady

Odpowiedz

Wróć do „Czasy małżeńskie”